Poniżej znajduje się oferta edukacyjna, z której mogą Państwo skorzystać. Więcej szczegółów dotyczących poniższych propozycji znajdziecie Państwo w menu głównym w poszczególnych zakładkach. Odpowiedź na wszystkie pytania i wątpliwości uzyskasz również kontaktując się ze mną pod nr telefonu 790 788 777 lub wysyłając maila na adres kontakt@englishlessons.pl Z przyjemnością pomogę, doradzę i odpowiem na wszystkie pytania.

Z naszej oferty edukacyjnej mają Pańswo do wyboru:

język angielski

  • zajęcia indywidualne lub w małych grupach (od 2 do 5 osób)
  • zajęcia z języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych
  • korepetycje oraz kursy językowe
  • przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty, egzaminu gimnazjalnego i matury
  • kursy specjalistyczne: Business English, Office English, English in tourism, English for tourists

język angielski online

Wychodząc naprzeciw sytuacji w związku z panującym zagrożeniem epidemiologicznym od marca 2020 do naszej oferty wprowadziliśmy zajęcia języka angielskiego online. Zajęcia cieszą się ogromną popularnością i aprobatą ze strony uczniów, dlatego pozostaną w naszej ofercie edukacyjnej na stałe. Prowadzimy zajęcia online indywidualne oraz grupowe.

kursy dla firm

Oferta skierowana jest do przedsiębiorstw, które dążą do zwiększenia efektywności swoich pracowników poprzez podnoszenie ich kompetencji językowych. Dla osób, które zamierzają podjąć nowe wyzwania zawodowe, wprowadzić przedsiębiorstwo na arenę międzynarodową lub realizować projekty przy współpracy z kontrahentami z zagranicy. Język angielski jest dzisiaj podstawą, jeżeli chodzi o relacje biznesowe i powinien zostać opanowany w odpowiednim stopniu, co stworzy sprzyjające warunki dla rozwoju firmy. 

tłumaczenia

Wykonujemy tłumaczenia pisemne z różnych dziedzin życia w języku angielskim ( z języka polskiego na angielski oraz z języka angielskiego na polski). Zlecając nam wykonanie tłumaczenia możecie Państwo: skontaktować się telefonicznie, dostarczyć tłumaczenie do wyceny e – mailem lub dostarczyć je w formie papierowej. Przed rozpoczęciem realizacji każde tłumaczenie wyceniane jest indywidualnie. Dopiero po akceptacji klienta przystępujemy do wykonania zlecenia. GWARANTUJEMY  jasne reguły realizacji zleceń oraz poufność powierzonych nam treści.