Dzieci 3-7 lat

Kurs dla przedszkolaków, który koncentruje się na nauce przez zabawę wykorzystując ćwiczenia i aktywności angażujące wszystkie zmysły. Uczniowie od samego początku kursu motywowani są do podejmowania próby mówienia całymi zdaniami poprzez rozmowę z bohaterami kursu. W materiałach kursowych pojawiają się ulubione postacie z kreskówek Walta Disneya, które budzą u dzieci pozytywne skojarzenia, skutecznie zachęcają do nauki, bawią i sprawiają, że nauka angielskiego jest dla dzieci prawdziwą przyjemnością. Kolorowa książka ucznia to miejsce, w którym maluchy spotkają swoich ulubionych bohaterów: Myszkę Miki, Kubusia Puchatka i innych. Z ich pomocą dzieci uczą się języka szybciej i łatwiej. Dzieci oglądają również fragmenty filmów Walta Disneya w języku angielskim. Lekcja angielskiego to również gry i zabawy ruchowe. Największą atrakcją i motywacją dla dzieci są odwiedziny ich ukochanych bohaterów. Częstym gościem na zajęciach jest Kubuś Puchatek, czasem zagląda też Myszka Miki 🙂 Zapisz dziecko na bezpłatną lekcję próbną i przekonaj się, że Twoje dziecko pokocha lekcje angielskiego.

Klasa 1-3

Kurs dla uczniów klas 1-3 to kontynuacja podstaw poznanych w edukacji przedszkolnej . Uczniowie rozwijają umiejętności mówienia, czytania, słuchania, pisania dobrze się przy tym bawiąc. W materiałach kursowych pojawiają się ulubione postacie z kreskówek Walta Disneya, które budzą u dzieci pozytywne skojarzenia, skutecznie zachęcają do nauki, bawią i sprawiają, że nauka angielskiego jest dla dzieci prawdziwą przyjemnością. Uczniowie klasy trzeciej powtarzają materiał poznany w edukacji wczesnoszkolnej i małymi krokami zostają wprowadzani w podstawowe treści, których będą uczyć się w klasie czwartej. W materiałach kursowych pojawiają się ulubione postacie z kreskówek Walta Disneya, które budzą u dzieci pozytywne skojarzenia, skutecznie zachęcają do nauki, bawią i sprawiają, że nauka angielskiego jest dla dzieci prawdziwą przyjemnością. 

Klasa 4-6

Kurs dla uczniów klas 4-6 wprowadza uczniów w drugi etap edukacji. Uczniowie w dalszym ciągu rozwijają umiejętności mówienia, czytania, pisania i słuchania. Uczniowie rozpoczynają tłumaczenie dłuższych tekstów oraz rozwijają wiedzę gramatyczną. Poszerzają również swoją wiedzę o krajach angielskiego obszaru językowego ( Wielka Brytania, Irlandia, Stany Zjednoczone, Kanada i Australia. Kursy odbywają się w małych grupach co daje możliwość osiągnięcia bardzo dobrych wyników w nauce.

Egzamin ósmoklasisty – kurs dla klasy 7

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych uczniów i poprzednimi latami doświadczeń stworzyliśmy kurs który przygotowuje uczniów do egzaminu ósmoklasisty nie w rok a w dwa lata. Przerobienie całego materiału w zaledwie kilka miesięcy jest bardzo często zbyt dużym wyzwaniem dla uczniów. W odpowiedzi na ich oczekiwania proponujemy kompleksowe, skuteczne i systematyczne przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty, rozłożonego na 2 lata. Podczas kursu uczniowie pracują na podręcznikach (repetytoriach), które zostały specjalnie przygotowane w materiały, które wymagane są na egzaminie.

Egzamin ósmoklasisty – kurs dla klasy 8

Kurs dla uczniów klasy 8 mający na celu przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty. Uczniowie przerabiają materiał wymagany przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Realizują zadania pojawiające się na egzaminie i testy egzaminacyjne. Kursy odbywają się w małych grupach dzięki czemu można świetnie przygotować się do egzaminu. Podczas kursu uczniowie pracują na podręcznikach (repetytoriach), które zostały specjalnie przygotowane w materiały, które wymagane są na egzaminie.

Matura

Kurs dla osób, które zamierzają podejść do egzaminu maturalnego z języka angielskiego na poziomie podstawowym lub rozszerzonym. Podczas kursu uczniowie przygotowują się do egzaminu pisemnego i ustnego. Uczniowie przerabiają materiał opracowany przez specjalnie do tego przygotowany podręcznik, omawiają arkusze egzaminacyjne z poprzednich lat, piszą próbne egzaminy. Kurs ten jest przeznaczony dla uczniów wszystkich klas liceum oraz technikum. Im wcześniej zaczniemy przygotowania do egzaminu tym jej wynik będzie lepszy.